Ubytování U Duhy

Kde je dobře tělu je dobře i duši

Nabízíme čtyři pokoje, osmnáct lůžek (z toho čtyři přistýlky), bezbariérový pokoj, spolehlivou wifi, společnou kuchyň, sociální zařízení ke každému pokoji, zahradu, zabezpečené parkoviště.

 

Ceník ubytování

Cena za lůžko na jednu noc je 400 Kč. Při obsazení pokoje jednou osobou je cena na jednu noc 600 Kč.


 
 
 


 

Rezervace

Ubytování si lze rezervovat na tel. 777 567 447, 607 575 763, email: uduhy@seznam.cz

Rezervace je z naší strany závazná po zaplacení 50% zálohy na číslo účtu: 1093195023/0800

Popis

Nabízíme přívětivou atmosféru klidu, která se dotkne vašeho srdce. V našem domě se pravidelně pořádají kurzy jógy, kterých se můžete zůčastnit. Trhové Sviny jsou strategickým místem pro výlety po jižních Čechách.

 

Pohodu a bezpečí vám poskytne krásný, nově zrekonstruovaný dům. Dobře situované pokoje s vlastním wc, umyvadlem, sprchovým koutem s teplou vodou a pohodlnými postelemi. Ložní prádlo a ručníky jsou samozřejmostí. Dále tu je společná plně vybavená kuchyň. Po dohodě je možné si vyprat v automatické pračce.

 

V dosahu deseti minut volné chůze jsou obchody, restaurace, parky a historická místa. V bezprostřední blízkosti jsou výborné turistické a cykloturistické trasy. Pět minut chůzí od našeho domu jsou tenisové kurty a po dohodě je možné domluvit vstup. Jako relax po výletě je možné si u nás objednat masáž.

 

Většinou jsme přítomni po celou dobu pobytu hostů. Rádi vám poradíme kam se vydat na výlet, případně poskytneme informace o aktuálním dění v našem regionu. Těšíme se na vás.

 

Na zálohy se vztahují tyto storno poplatky:

7-0 dnů před příjezdem - poplatek 100% z ceny zálohy

14-7 dnů před příjezdem - poplatek 80% z ceny zálohy

21-14 dnů před příjezdem - poplatek 50% z ceny zálohy

21-180 dnů před příjezdem - poplatek 30% z ceny zálohy