Ubytování U Duhy

Kde je dobře tělu je dobře i duši

Nabízíme 5 pokojů, 16 lůžek + 4 přistýlky, zahradu, spolehlivou wifi, bezbariérový pokoj, společnou kuchyň, wc a sprcha ke každému pokoji, zabezpečené parkoviště.

 

Ceník ubytování

Cena za lůžko na 1 noc je 500 Kč. Při obsazení pokoje jednou osobou je cena na 1 noc 700 Kč.


 
 
 


 

Rezervace

Ubytování si lze rezervovat na tel. 777 567 447, 607 575 763, email: uduhy@seznam.cz

Rezervace je z naší strany závazná po zaplacení 50% zálohy na číslo účtu: 1093195023/0800

Popis

Nabízíme stříbrný pětilůžkový, modrý čtyřlůžkový a žlutý třílůžkový pokoj. Dále dva dvoulůžkové pokoje, zlatý a červený.

 

U nás najdete přívětivou atmosféru klidu, která se dotkne vašeho srdce. V našem domě se pravidelně pořádají kurzy jógy, kterých se můžete zůčastnit. Trhové Sviny jsou strategickým místem pro výlety po jižních Čechách.

 

Pohodu a bezpečí vám poskytne krásný, nově zrekonstruovaný dům. Dobře situované pokoje s vlastním wc, umyvadlem, sprchovým koutem s teplou vodou a pohodlnými postelemi. Ložní prádlo a ručníky jsou samozřejmostí. Dále tu je společná plně vybavená kuchyň. Po dohodě je možné si za poplatek 200 Kč,- vyprat v automatické pračce.

 

V dosahu deseti minut volné chůze jsou obchody, restaurace, parky a historická místa. V bezprostřední blízkosti jsou výborné turistické a cykloturistické trasy. Pět minut chůzí od našeho domu jsou tenisové kurty a po dohodě je možné domluvit vstup. Jako relax po výletě je možné si u nás objednat masáž.

 

Většinou jsme přítomni po celou dobu pobytu hostů. Rádi vám poradíme kam se vydat na výlet, případně poskytneme informace o aktuálním dění v našem regionu. Těšíme se na vás.

 

Na zálohy se vztahují tyto storno poplatky:

7-0 dnů před příjezdem - poplatek 100% z ceny zálohy

14-7 dnů před příjezdem - poplatek 80% z ceny zálohy

21-14 dnů před příjezdem - poplatek 50% z ceny zálohy

21-180 dnů před příjezdem - poplatek 30% z ceny zálohy